Jazyk JavaScript je ve vašem prohlížeči vypnutý. Některé funkce nebudo fungovat správně.
PRODUKTOVÉ KATEGORIE

Aktuality

Podmienky registrácie
Podmienky registrácie26.03.2019

Podmienky registrácie UPOZORNENIE: Firma Technobike s.r.o. si vyhrazuje právo nepovoliť prístup na B2B k nákupu tovaru za veľkoobchodné ceny pre partnera, ktorý pri registrácii uviedol nepravdivé alebo neúplné údaje a nemá preukázateľne aktívnu činnosť v oblasti cyklistiky (predaj, servis), prípadne v oblastiach súvisiacich s tým (elektrokola, kolobežky, servis, výroba kol, koloběžek, elektrokol). Pre registráciu a následný prístup do internetového veľkoobchodu Technobike.cz musíte najprv vyplniť registračný formulár. Po vyplnení a odoslaní registračného formulára následne potvrdíme prijatie do systému a zašleme vám prístupové heslo k e-mailu, ktorý ste vyplnili pri registrácii. V prípade, že ste už zákazníkom našej spoločnosti, heslo bolo odoslané automaticky (ak sa tak nestalo, kontaktujte nás na e-mailovej adrese obchod@transkol.cz). Technobike s.r.o. si vyhrazuje právo na odmietnutie registrácie a zneužitie internetového obchodu subjektom, ktoré nespĺňajú podmienky na spoluprácu. Súčasne si vyhradzujeme právo na prípadné zmeny a doplnenia týchto podmienok.

Naskladnenie zboží RODI
Naskladnenie zboží RODI04.10.2018

Vážení zákazníci, dnes bolo naskladnené zboží RODI. 

Zmena prepravca zásielok na spoločnosť DPD
Zmena prepravca zásielok na spoločnosť DPD07.09.2018

Vážený zákazníci, upozorňujeme Vás, že od 3.9.2018 bude naša firma využívať prepravné služby spoločnosti DPD,ktorá patrí medzi najvýznamnejšie zásielkové firmy na českom trhu. Veríme, že uvedená zmena bude prínosom a zlepší sa kvalita odosielania zásielok.

Upozornenie na nesprávny popis v katalógu
Upozornenie na nesprávny popis v katalógu31.05.2018

Vážený zákazníci, radi bychom Vás upozornili na nesprávny popis v katalógu 2018. Jedná sa o položky 27015, 27016, 27019 košík dural , ale je z materiálu plast alebo polykarbonát (27016,27019). Omlouváme sa a ďakujeme za pochopenie.

Naskladnenie sediel SELLE BASSANO
Naskladnenie sediel SELLE BASSANO04.04.2018

Vážení zákazníci, dnes boly naskladněny sedlá SELLE BASSANO .

Naskladnenie pláštů DURO Top Level
Naskladnenie pláštů DURO Top Level14.03.2018

Vážení zákazníci, dnes boly naskladněny pláště Duro Top Level .

Upozornění na neuhradené faktúry.
Upozornění na neuhradené faktúry.13.03.2018

Upozornění na neuhradené faktúry. Na našom novom webe sa vyskytla chyba, ktorá upozorňuje na neplatné faktúry, aj keď sú zaplatené alebo zaplatené na dobírku. Dočasne, prosím  upozornenie na neuhradené faktúry neberte ohľad.

Naskladnenie tovaru od firmy SHIMANO a SMART
Naskladnenie tovaru od firmy SHIMANO a SMART23.02.2018

Vážení zákazníci, dnes bol naskladnený tovar od firmy Shimano a Smart.

Novinky Sigma
Novinky Sigma28.11.2017

Vážení zákazníci, dnes bola naskladnené nové športové hodinky SIGMA  iD .GO a iD.LIFE.